به‌زودی شاهد برگزاری نخستین رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری کرمان موتور با عنوان KITO NEXT خواهیم بود. این رویداد در روز یکشنبه مورخ 14 آبان‌ماه، در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. همراه با شرکت کرمان موتور، دانشگاه علم و صنعت ایران و پارک علم و فناوری این دانشگاه در برگزاری نخستین رویداد نوآوری و فناوری کرمان موتور نیز مشارکت خواهند کرد.

مهم‌ترین محورها و پنل‌های تخصصی این رویداد بر توسعه خودروهای پاک متمرکز هستند. این محورها شامل خودروهای هیبریدی، برقی و انرژی‌های نو، هوش مصنوعی و خودروهای هوشمند متصل و خودران، فناوری‌های پیشرفته در حوزه مواد و فرایندهای تولید، طراحی و توسعه پلتفرم مشترک، رویکردهای نوین در طراحی استایل خودرو، تحلیل و شبیه‌سازی خودرو و  مدرسه کسب‌وکار کرمان موتور هستند.

دعوت از نخبگان برای شرکت در رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری

قرار است در رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری، مراحل توسعه اولین محصول بومی کرمان موتور تشریح شود. همچنین نسبت به تأسیس دفتر تحقیق و توسعه فناوری شرکت کرمان موتور در دانشگاه علم و صنعت اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

دبیرخانه نخستین رویداد KITO NEXT از تمام فعالان صنعت خودرو برای کسب اطلاع از نیازهای فناورانه دعوت به عمل آورده است. بنابراین شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و مؤسسات تحقیقاتی و پژوهشی و دانشگاهی، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، نخبگان، پژوهشگران و صاحبان ایده حوزه صنعت خودرو می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. کرمان موتور در ابتدای آبان‌ماه نیز از خودروی برقی مشترک خود با گروه مپنا رونمایی کرده است.

علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویداد فوق می‌توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext اقدامات لازم را انجام دهند.

نخستین رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری کرمان موتور 14 آبان‌ماه در سالن امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود. این رویداد از ساعت 8 الی 15 با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.

source

توسط