طرح فروش کشنده فوتون H5 آبان 1402 به زودی توسط ایران خودرو دیزل آغاز خواهد شد. متقاضیان کشنده فوتون می‌بایست دارای شرایط لازم خرید این خودرو باشند.

شرکت ایران خودرو دیزل به عنوان زیرمجموعه ایران خودرو قصد دارد طرح فروش کشنده فوتون H5 آبان 1402 را به زودی آغاز کند. این طرح به صورت اینترنتی بوده و متقاضیان فقط از طریق وب‌سایت فروش ایران خودرو دیزل به نشانی https://esale.ikd.ir/ می‌توانند نسبت‌به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند. این کشنده هم‌اکنون به عنوان بهترین کشنده ساخت این شرکت خودروسازی شناخته شده است که هرماه در طرح‌های فروش قرار می‌گیرد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


طرح فروش کشنده فوتون H5 آبان 1402

متقاضیان خرید خودروهای سنگین ایرانی می‌توانند در طرح فروش کشنده فوتون با ADR که به زودی از طرف ایران خودرو دیزل استارت می‌خورد، شرکت کنند. طبق اطلاعیه این خودروساز، طرح فروش ذکر شده از روز چهارشنبه، 10 آبان‌ماه 1402 رأس ساعت 10 صبح آغاز می‌شود.

طرح فروش کشنده فوتون H5 آبان 1402


ثبت‌نام در این طرح فروش فقط به صورت اینترنتی قابل انجام است و متقاضیان می‌توانند در موعد مقرر با مراجعه به وب‌سایت فروش ایران خودرو دیزل به آدرس https://esale.ikd.ir/ نسبت‌به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

البته هنوز جزئیاتی از قیمت و شرایط دیگر فروش فوتون H5 در دسترس نیست. بدیهی‌ست که در صورت انتشار شرایط کامل و ضوابط جدید، آن را به سمع و نظر شما می‌رسانیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد طرح فروش کشنده فوتون H5 آبان 1402 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط