به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، نشر شهید هادی با انتشار کتاب‌های شاخص در حوزه شهدا معروف است؛ چه شهدای دفاع مقدس و چه شهدای مدافع حرم. اما با توجه به تبلیغاتی که شبکه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی در سال‌های اخیر برای تطهیر چهره پدر و پسر پهلوی و ساخت چهره دروغین جذاب از رضا و محمدرضا پهلوی در بین جوانان و مردم کشورمان انجام داده‌اند، گروه مولفان نشر شهید هادی امسال تقریبا بیشتر کارهایشان درباره شهدا را تعطیل کردند و مشغول نگارش کتابی در خصوص رضا و محمد رضا پهلوی شدند.

آنها تقریبا بیشتر منابع معتبر داخلی و خارجی را بررسی کردند و کتابی در قالب 40 داستان از حکایت های این پدر و پسر نوشتند و منتشر کردند.

این کتاب «روحت شاد مباد» نام گرفته و به عنوان آخرین اثر گروه شهید هادی منتشر شده است تا منبعی جهت آنهایی باشد که می‌خواهند اطلاعات مفید و مختصر از پهلوی‌ها داشته باشند.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: 
 
روزی رضاخان برای سرکشی به زمین هایش به مازندران مسافرت کرد، قرار شد یک روز در بابل توقف نماید. 
در آنجا بسیاری از مردم به خاطر مصادره املاکشان توسط شاه به گدایی افتاده بودند. شهردار به خاطر این‌که رضاخان، انبوه گدایان شهر را نبیند آنها را جمع کرد و در حمام‌های عمومی شهر زندانی کرد تا رضاخان از شهر خارج شود!
اما به دلیل بارندگی شدید، رضاخان سه روز در شهر ماند. پس از رفتن رضاخان وقتی درب حمام‌ها را باز کردند، شصت تا هفتاد نفر از مردم به دلیل نرسیدن غذا و نبود هوا از گرسنگی و خفگی مرده بودند…

علاقه مندان  برای خرید کتاب با 10 درصد تخفیف ویژه رونمایی از طریق  سایت نشر شهید هادی اقدام به خرید این کتاب کنند.

انتهای پیام/

source

توسط