خبرگزاری ورایتی گزارش جدیدی منتشر کرده که خبر از هنرنمایی بازیگر توانمند هالیوود یعنی تارون اجرتون در فیلم She Rides Shotgun می‌دهد.

تارون اجرتون ۳۳ ساله که به سبب هنرنمایی در آثاری نظیر کینگزمن، رابین هود و راکت‌من، کارنامه ارزشمندی را برای خود رقم زده و به عنوان یکی از گزینه‌ها برای ایفای نقش ولورین در دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود، ایفای نقش اصلی فیلم She Rides Shotgun (او شاتگان به همراه دارد) براساس رمانی به همین نام و به قلم جردن هرپر را بر عهده گرفته است.

او در این فیلم جنایی و دلهره‌آور، ایفای نقش مردی به نام نیت را بر عهده خواهد داشت. کسی که در دوران حبس وارد باند مافیای خطرناکی شده و دشمنان بسیاری را برای خود دست و پا کرده است. با این حال پس از آزادی تصمیم می‌گیرد تا زندگی تیره و تاریک خود را پشت سر گذاشته و شروع جدیدی را رقم بزند و در این بین نیز مجبور می‌شود تا با دختر ۱۱ ساله خود به نام پالی روزهایش را سپری نماید. دختری که جنبه متفاوتی از زندگی را برای نیت رقم زده و او می‌بایست در کنار مراقبت از وی، با وقایع خطرناکی به مقابله بپردازد.

با توجه به این که اعتصابات بازیگران هالیوود قدرتمندانه ادامه دارد، تهیه‌کنندگان She Rides Shotgun با سازمان SAG-AFTRA به توافق رسیده و مجوز فیلم‌برداری برای اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی را کسب نموده‌اند.

خبر تولید فیلم She Rides Shotgun به کارگردانی نیک رولند تازه امروز اعلام شده و هنوز هیچ اطلاعاتی از باقی دست اندرکاران و تیم بازیگری در دسترس نبوده و تاریخ اکرانی نیز برای آن اعلام نشده است. باید تا انتشار اطلاعات بیشتر حول محور این پروژه سینمایی صبر کرد و دید که با چه اقتباسی طرف خواهیم بود.

منبع: ورایتی

source

توسط