باشگاه استقلال با توجه به اظهار نظرهای کارشناسان داوری نسبت به ۲ صحنه مشکوک دیدار برابر آلومینیوم اراک اقدام به اعتراض کرد.

باشگاه استقلال عنوان کرد: علاوه بر صحنه سرنگون شدن مهرداد محمدی در محوطه جریمه که داور در تصمیمی عجیب اعلام پنالتی نکرد و چند کارشناس داوری در برنامه‌های تلویزیونی و چند سایت و خبرگزاری، عقیده داشتند برخورد اصلاً پنالتی نبوده است، همین کارشناسان عقیده داشتند در این صحنه، نباید کرنری برای استقلال گرفته می‌شد! در این ویدئوی کاملاً واضح، مشخص است که کرنر استقلال که منجر به گل آرمان رمضانی مقابل آلومینیوم اراک شد، به درستی گرفته شده است.

از کارشناسان داوری که در گفت‌وگوهای خود بدون بررسی دقیق صحنه اظهارنظر کردند و اعلام کردند این توپ به پای کوین یامگا بازیکن استقلال برخورد کرده و به اوت رفته، انتظار می‌رود قبل از اظهار نظر قاطعانه درباره یک صحنه، دقت بیشتری به خرج دهند.

با توجه به اظهار نظر چند تن از کارشناسان داوری، درباره صحنه خطای پنالتی روی مهرداد محمدی در دقیقه ۷ بازی با آلومینیوم اراک، بار دیگر از این کارشناسان درخواست می‌کنیم صحنه‌های آهسته این خطای مشهود را تماشا کنند.

به وضوح مشخص است مدافع آلومینیوم با پای چپ به پشت پای مهرداد محمدی ضربه زده و او را سرنگون می‌کند.

کارشناسان داوری انتظار می‌رود قبل از اظهارنظر قطعی درباره صحنه‌های مشکوک هر بازی، حداقل چندبار صحنه‌ها را از زوایای مختلف نگاه کنند و بعد درباره صحنه اظهارنظر قطعی را انجام دهند.

در ادامه همین مطلب بخوانید: باشگاه استقلال برای گل آرمان رمضانی سند رو کرد +ویدیو

source

توسط