سعید مظفری زاده، سرپرست تیم فوتبال تراکتور درباره باخت این تیم برابر تیم ذوب آهن در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال  اظهار کرد: خیلی دوست داشتیم در این بازی حساس نتیجه بگیریم و بازیکنان ما نهایت تلاش خود را کردند و در نیمه دوم  هم بر بازی مسلط بودند، اما متاسفانه فرصت هایمان را نتوانستیم استفاده کنیم و تبدیل به گل نشدند و ۳ امتیاز حساس را از دست دادیم.

مظفری زاده درباره اینکه اشتباهات داوری در این بازی رخ داد یا نه! گفت: به نظرم تیم داوری عملکرد خوبی در این بازی داشت. به هر حال من زیاد در مورد داوری صحبت نمی‌کنم، چون همکاران سابقم هستند و همیشه هم از آن‌ها حمایت می‌کنم. همچنین عملکرد تیم ما در زمین مسابقه مهم است و به داوری کاری نداریم و باید تمرکزمان را روی بازی خودمان داشته باشیم.

او درباره اظهارات خمز مبنی بر اینکه نباید چند بازیکن در نقل و انتقالات جذب می‌شدند، گفت: من نظر شخصی ام را می‌گویم و معتقدم که ما بازیکنان خوب و توانمندی را داریم. شاید کادر فنی از دریچه دیگری نگاه می‌کند، اما به نظرم از لحاظ اخلاقی و فنی یکی از بهترین تیم‌ها  را در لیگ برتر فوتبال داریم و امیدوارم که با تمرینات بیشتر و عملکرد بهتر نتایج  مطلوبی را کسب کنیم.

سرپرست تراکتور درباره اینکه تذکری به خمز سرمربی این تیم داده نشده است، گفت: نه، خمز مورد حمایت ماست و باشگاه از عملکرد کادر فنی حمایت می‌کند و قطعا مباحث فنی در باشگاه برگزار می‌شود، اما قاطعانه از کادر فنی و بازیکنان حمایت می‌کنیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم و می‌دانیم هواداران انتظار بیشتری از ما دارند و نتایج بهتری را از ما طلب می‌کنند.

او خاطرنشان کرد: همه هدفمان این است که با توجه به امکانات خوبی که مالک باشگاه برای ما فراهم کرده و در اختیار تیم گذاشته است و حمایت همه جانبه‌ای که هواداران از ما داشتند بتوانیم جواب حمایت‌ها و محبت‌ها و آنچه برای ما مهیا شده را بدهیم. کادر فنی و بازیکنان نهایت تلاش خود را می‌کنند و مورد پشتیبانی باشگاه هم هستند و امیدوارم که بتوانیم نتایج مطلوب تری را کسب کنیم.

مظفری زاده درباره اینکه تیم تراکتور با این شرایط می‌تواند دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیرد، گفت: به هر حال خیلی دوست داشتیم که نتایج بهتری در این ۲ بازی می‌گرفتیم، اما در فوتبال برد و باخت وجود دارد و تیم‌های بزرگ با سوابق درخشان هم در کشور‌های مختلف در دنیا می‌بینیم که در لیگشان نوسان دارند. برای تیم‌های بزرگ در لیگ‌های معتبر هم چنین اتفاقاتی زیاد می‌افتد. مهم این است که ما کارمان را درست انجام بدهیم و بازیکنان و کادر فنی تلاش خود را بیشتر کنند و قطعا نیاز به حمایت همه جانبه هواداران خود داریم که کنار تیم ما باشند و در کنار یکدیگر دست در دست هم سعی می‌کنیم جایگاه خود را ارتقا ببخشیم.

source

توسط