مرتضی کرمانی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی ایلنا در خصوص تقابل پرسپولیس با پیکان اظهار داشت: پرسپولیس عملکرد خوبی مقابل پیکان داشت و با وجود غایبان پرشماری که داشت توانست به خوبی بازی را مدیریت کند. من فکر می‌کرد با توجه به مصدومان زیاد و خستگی چند بازیکن، پرسپولیس در این دیدار به مشکل بخورد ولی مدیریت خوبی روی بازی انجام شد و پرسپولیس مزد برتری خودش را گرفت. 

او درباره هت تریک شهاب زاهدی در بازی با پیکان هم گفت: من از همان ابتدا گفتم که باید به زاهدی فرصت بدهند و مشکل او گل زدن بود و اگر یک گل بزند روحیه اش بالا می رود و می تواند به پرسپولیس کمک کند. خدا را شکر در این بازی هت تریک کرد و اکنون وضعیتش از لحاظ روحی خیلی خوب است.

کرمانی مقدم در ادامه گفت: فکر می کنم اکنون در خط جلو مسئله ای نداریم و مشکل گلزنی مان حل می شود. زاهدی خیلی می تواند به تیم کمک کند. همچنین خدا را شکر که یحیی گل محمدی از گل نزدن زاهدی خسته نشد و از او استفاده کرد و خودش را نشان داد و به بازی برگشت.  

پیشکسوت پرسپولیس درباره وضعیت سرخ‌پوشان در آستانه بازی با تیم استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: با توجه به چیزی که در بازی با پیکان دیدم به نظرم وضع پرسپولیس خوب است و حالا امیدوارم بازیکنان مصدوم پرسپولیس به بازی با استقلال تاجیکستان برسند و به تیم خود کمک کنند. البته بازیکنان جایگزین با تمام وجود بازی کردند و خیلی خوب هم جواب دادند.

مرتضی کرمانی مقدم درباره اینکه تعداد مصدومان زیاد پرسپولیس نگرانی ایجاد نمی کند، گفت: صددرصد، بازیکنانی همانند پورعلی گنجی، ترابی و امیری جزو مهره های اصلی و تاثیرگذاری هستند. خدا را شکر در دفاع مشکلی نداریم اما در خط هافبک مقداری مشکل داریم و اگر بازیکنان مصدوم به این بازی برسند خیلی خوب می توانند به تیم کمک کنند.

او درباره اینکه بازی با استقلال تاجیکستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا را چطور می بیند، گفت: صددرصد یحیی گل محمدی نحوه بازی استقلال تاجیکستان را برای بازیکنانش آنالیز می کند و آشنایی کاملی با این تیم دارند اما همیشه تیم تاجیکستانی بازی های خوبی برابر نمایندگان ما انجام می دهد و بازی راحتی برابر این تیم نخواهیم داشت.

کرمانی مقدم درباره اینکه حضور هواداران در بازی با استقلال تاجیکستان تاثیرگذار است، گفت: خدا را شکر هواداران در این بازی هستند و همین موضوع می تواند به پرسپولیس کمک کند. زمانی که طرفداران در ورزشگاه باشند قوت قلبی برای بازیکنان خواهند بود و شک نکنید این بازی را برنده می شویم.

source

توسط