تجدید دیدار خواهر آیرین با راهبه در شب هالووین

تاریخ انتشار دیجیتالی فیلم ترسناک The Nun 2 مشخص شد

در جدیدترین اخبار از تاریخ انتشار فیلم ترسناک The Nun 2 (راهبه 2) در سرویس Max رونمایی شده که قرار است طرفداران فرانچایز احضار را چند شب قبل از هالووین و در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان ۱۴۰۲) به اوج ترس و هیجان بکشاند.


مطلب پیشنهادی:۱۳ فیلم سرگرم‌کننده با موضوع حمله جانوران وحشیجنون، وحشت، اکشن و سرگرمی
۱۳ فیلم سرگرم‌کننده با موضوع حمله جانوران وحشی

فیلم راهبه 2 به کارگردانی مایکل چاوز کمتر از دو ماه پیش در سینماها اکران شد و یکی از جدیدترین عناوین ترسناک در فرانچایز Conjuring به شمار می‌رود که توانست در باکس آفیس جهانی ۲۵۷.۶ میلیون دلار فروش کند. این فیلم در حال حاضر (با ۸۴.۳ میلیون دلار) پنجمین فیلم پرفروش داخلی در این سری به شمار می‌رود و رقابت بسیار نزدیکی با فیلم Annabelle: Creation دارد که مجموع فروش آن در ایالات متحده به ۸۴.۲۷ میلیون دلار رسیده است.

فیلم The Nun 2

علاوه بر فیلم The Nun 2 گفته می‌شود تمام فیلم‌های دنیای Conjuring قرار است روی سرویس Max قرار بگیرد و همچنین سری فیلم‌های درخشان ترسناک دیگری نظیر A Nightmare on Elm Street، Friday the 13th نیز روی این سرویس قرار خواهد گرفت. طبق صحبت‌های کارگردان، طرفداران این سری خواهان خشونت و ترس بیشتری بودند و به همین ترتیب با اضافه کردن المان‌های بیشتر این اتفاق میسر شده است.

تایسا فارمیگا یک بار دیگر قرار است نقش خواهر آیرین را در فیلم راهبه 2 ایفا کند و در کنار او ورا فارمیگا (خواهر تایسا)، آنا پاپپلول، بونی آرونز (در نقش راهبه والاک)، استوریم رید، یوناس بلوکت، پاتریک ویلسون و پاسکال اوبرت از جمله بازیگران این فیلم ترسناک را تشکیل می‌دهند.


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلم ترسناک چینی که باید تماشا کنیدزامبی، ارواح و کوفته‌های پر از جنین
۱۰ فیلم ترسناک چینی که باید تماشا کنید


موجانگ این راز رو از ماینکرفت بازا مخفی کرده!

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 تاخیر می‌خورد - ویجیاتو

source

توسط