اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های مبارزه‌ای موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Shadow Fight 4 همراه ویجیاتو باشید.

بازی‌های مبارزه‌ای موبایلی چندسالی می‌شود که به بلوغ بسیار خوبی رسیده‌اند. بازی‌های مبارزه‌ای روی پلتفرم‌های اصلی به طرز قابل توجهی طرفدار پیدا کرده‌اند و حال روی موبایل نیز بسیار دوست داشتنی‌اند. درواقع پیشرفت‌های پلتفرم موبایل باعث شد تا نظر منتقدان و گیمرها به سمت پلتفرم موبایل جلب شود و نسلی جدید از بازی‌های موبایلی شروع شد. نسلی که عناوین مبارزه‌ای در راس آن قرار داشتند و طبیعتا همه‌چیز دست به دست هم داده بود تا این بازی‌ها بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار بگیرند. بنابراین بررسی و تجربه یک بازی مبارزه‌ای؛ ابدا آن‌طوری که باید و شاید دور از ذهن نیست.

چیزی‌که بازی‌های مبارزه‌ای را تا به این اندازه دوست داشتنی می‌کرد، گیم‌پلی هیجان‌انگیز و اتمسفر رقابتی آن‌ها بود. این بازی‌ها عملا تجربه‌ای منحصر به فرد و دوست داشتنی بودند. جایی‌که شما می‌توانستید هرچیزی را ممکن کنید و همه‌چیز نیز ظارها دوست داشتنی بود. بازی‌های مبارزه‌ای را عملا با عناوینی چون مورتال کامبت، استریت فایتر و حتی سری بازی‌های تیکن می‌شناسند. اما سوالی اصلی اینجاست که آیا تجربه این بازی‌ها روی پلتفرم موبایل نیز درست به اندازه برادران بزرگ‌تر کنسولی‌شان جذاب‌اند؟ یا باید بیخیال این سبک از بازی‌ها روی پلتفرم موبایل شد.


مطلب پیشنهادی:با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شویدیک بازی ماشینی جذاب برای موبایل گیمرها
با این بازی موبایلی تبدیل به مکانیکی حرفه‌ای شوید

بنابراین برای پیدا کردن پاسخ این سوال؛ ما باید سفرمان را به دنیای پلتفرم موبایل آغاز کنیم. پلتفرمی که در طول یک دهه اخیر؛ شگفت‌انگیز عمل کرده است و بازی‌هایی را معرفی کرده که عملا نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. بنابراین شاید نوبت آن رسیده باشد که اگر شما نیز طرفدار بازی‌های مبارزه‌ای و فایتینگ موبایلی هستید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا باهم سفری دوست داشتنی به دنیای پلتفرم موبایل داشته باشیم و بازی‌های مبارزه‌ای این پلتفرم را بررسی کنیم.

source

توسط