طبق آخرین اطلاعات به دست آمده، به نظر نسخه‌ی بعدی Halo توسط استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در دست ساخت است.

طبق آخرین صحبت‌هایی که در پادکست بیتکست شنیده شد، مجری این پادکست عنوان کرد که نسخه‌ی بعدی سری Halo توسط استودیوی ۳۴۳ اینداستریز در دست ساخت قرار دارد. با اینکه او اطلاعات دیگری از این عنوان در دست ندارد، اما به نظر نسخه‌ی بعدی قرار است با بهره‌گیری از موتور گرافیکی Unreal Engine ساخته شود.

توسعه نسخه‌ی بعدی سری بازی‌های Halo، طی آخرین درخواست‌های شغلی مایکروسافت تایید شده بود. به طور دقیق‌تر، استودیوی سازنده‌ی بازی به دنبال شخصی می‌گشت تا بتواند روی ساخت بازی‌های نسل بعد در جهان Halo، تمرکز کند. این شخص می‌بایست توانایی رهبری یک تیم متشکل از ۵ تا ۱۰ مهندس را داشته باشد و بتواند در زمان خواسته شده، محصولات و سرویس‌های مورد نیاز این بازی را تحویل دهد.

درضمن این تنها درخواست کاری استودیوی ۳۴۳ نبوده و به نظر آن‌ها به دنبال شخص دیگری می‌گشتند که بتواند روی عنوانی که در جهان علمی تخیلی جریان دارد، فعالیت کند. طبق این شنیده‌ها به نظر نسخه‌ی بعدی Halo هنوز در اوایل پروسه‌ی تولید قرار دارد و قرار نیست تا مدت‌ها خبری از آن بشنویم، ولی دانستن این نکته که بازی در مراحل اولیه تولید قرار دارد، خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران این مجموعه محسوب می‌شود.

آخرین نسخه‌ی سری Halo، سال ۲۰۲۱ میلادی توسط ۳۴۳ اینداستریز تولید شد و برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و ایکس باکس وان عرضه شد. این نسخه ششمین عنوان از سری Halo بود و بعد از آن نیز شاهد انتشار بخش چندنفره‌ی بازی به صورت رایگان بودیم.

source

توسط