ویتامین سی از جمله اصلی ترین ترکیبات در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست خارجی می باشد، ترکیبی که به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد، این گونه پر استفاده شده است، حتی برخی از لوازم آرایشی اصل نیز حاوی مقادیری از ویتامین سی برای مفید واقع شدن و بدون عوارض و مضر نبودن استفاده از آن وسیله آرایشی می باشند. اما بیشترین استفاده از آن، به فرم سرم صورت می باشد که در این مقاله می خواهیم بهترین سرم صورت ساخته شده از ویتامین سی از یکی از بهترین برند های خارجی تولید کننده آن را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

سرم صورت ویتامین سی C چیست ؟

قبل از اینکه توضیح دهیم که سرم صورت ویتامین سی چیست، باید شما بدانید که اصلا سرم صورت چیست و چه کاربردی دارد، برای چه چیزی استفاده می شود و خواص استفاده از آن به چه صورت است، به همین دلیل است که ما در مقاله ای این محصول را به صورت کامل شرح داده ایم. اما در رابطه با اینکه سرم صورت ویتامین سی چیست، باید بگوییم که به سرمی گفته می شود که به صورت خالص از ویتامین سی ساخته شده است، یعنی ترکیب اصلی سازنده آن این ویتامین است و به صورت کاملا نفوذ پذیر و با قدر بسیار بالا، خواص ویتامین سی برای پوست و صورت را با سرعت بیشتر و با تاثیر پذیری بسیار بالاتر به سلول های شما رسانده و شما را از آن بهره مند خواهد ساخت.

اما ویتامین سی چیست ؟

حال که می دانید بهترین سرم صورت ویتامین سی به نمونه ای گفته می شود که مقادیر خالص تری از این ویتامین را داشته باشد، در تعریف اینکه ویتامین سی چیست باید بگوییم که یکی از اصلی ترین عناصر استفاده شده در محصولات مراقبت از پوست به دلیل خواص بی نظیری همانند جوان سازی و روشن کنندگی می باشد. ویتامین سی باعث همبند ماندن بافت های سلولی می شود، لکه های پوستی را از بین می برد و باعث یکدست شدن رنگ آنها و از بین رفتن نا هماهنگی ها و تغییر رنگ های پوستی می شود. همچنین خواص جانبی بسیار زیاد دیگری نیز دارد که در مقاله مربوط به آن به صورت کامل توضیح داده ایم.

و اما بهترین برند و مارک سرم صورت ویتامین سی خارجی

سرم ها انواع مختلفی دارند، از ترکیبات مختلفی ساخته می شوند و به دلیل محبوبیتی که ناشی از اثر گذاری فوق العاده آنها بر روی مشکلات پوستی است، طرفداران و فروش بسیار زیادی نیز دارند و همین امر باعث شده که برند های بسیار زیادی به تولید آن مشغول باشند که در مقاله ای بهترین برند و مارک سرم صورت را کامل معرفی کرده ایم. اما در این بین برخی از برند های نمونه های بهتری از برخی از سرم های صورت تولید می کنند. به عنوان مثال، برندی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، بهترین برند و مارک سرم صورت ویتامین سی خارجی به دلایل مختلفی می باشد که در ادامه این دلایل را نیز توضیح داده ایم.

بیوآکوا بهترین برند سرم صورت ویتامین سی است

بله درست خواندید، برندی که به دلایل زیر عنوان بهترین رند خارجی تولید کننده سرم صورت ویتامین سی را به خود اختصاص داده است، بیوآکوا می باشد، بیوآکوا یک برند چینی است که این محصول تنها سرم صورت تولید شده توسط آن نیست، بلکه تنوع بی نظیری از ده ها مدل دیگر فقط در لاین سرم صورت دارد و هر محصول مراقبت از پوستی که شما برای سلامت پوستی صورتتان نیاز داشته باشید را نیز در لیست محصولات خود ( محصولات بیوآکوا ) دارد. سیاستی که باعث موفقیت این برند شده، ارزان بودن محصولات در عین کاربردی بودن و اثر گذاری فوق العاده آنها می باشد.

چرا بیوآکوا بهترین برند سرم ویتامین سی است ؟

  • اولین دلیلی که باعث شده این برند و این سرم صورت، بهترین باشد، این است که اثر گذاری آن واقعای و کاملا قطعی است، بیش از 90% از افرادی که از آن استفاده کرده اند، نتیجه قطعی گرفته اند و به عنوان مثال پوستشان یا روشن تر شده، یا چین و چروک آن کم شده و یا زخم های روی آن، جای جوش ها و … ترمیم شده است.
  • قیمت بسیار مناسبی دارد و این یعنی هر فردی با هر بودجه ای که به مراقبت از پوست خود و سلامت آن اختصاص داده است، قادر به خرید سرم صورت ویتامین سی بیوآکوا می باشد و این پایین بودن قیمت، در حالی است که همانطور که گفته شد، کیفیت و اثر گذاری آن بسیار بالا و واقعی است.
  • مصرف کنندگان بسیار زیادی دارد و این نیز ناشی از وجود همزمان هر دو ویژگی قبلی است، به عبارتی اگر محصولی به صرفه باشد و در عین به صرفه بودن، واقعا هم اثر گذاری داشته باشد، پس مطمئنا فروش ان بالاتر خواهد رفت و دلیل فروش بسیار بالایسرم صورت ویتامین سی بیوآکوا نیز همین موضوع است.

100 میل و 30 میل

این محصول در دو مدل ساخته شده است و هر دو مدل آن فرمولاسیونی یکسان دارند و تفاوت آنها در شکل و ظاهر بسته بندی و ظرفیت نهایی محصول است، به صورتی که نمونه کوچک آن 30 میلی لیتر حجم داشته و قیمت مناسب تری دارد و نمونه بزرگ تر آن با حجم 100 میل قیمت بیشتر اما به صرفه تری دارد چراکه از دو برابر قیمت نمونه 30 میل نیز کمی کمتر است در حالی که بیش از 3 برابر آن حجم دارد.

قیمت و خرید سرم صورت ویتامین سی بیوآکوا

برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه های بسیار زیادی بروید و حتی در سطح اینترنت نیز از فروشگاههای معتبر اقدام نمایید. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که مطمئن باشید که حتما نمونه اصلی آن را خریداری می کنید، چراکه به دلیل فروش بسیار بالای این محصول، به تازگی نمونه هایی از آن نیز در بازار پر شده اند که در داخل ایران پر می شوند و کاملا تقلبی هستند و تنها با خرید از فروشگاه های معتبر می توانید از اصل بودن آن مطمئن باشید. فروشگاه اینترنیت بانه گالری به دلیل وارد کننده بودن محصول و تامین مستقیم آن از تولید کننده اصلی محصول، با قیمت بسیار مناسب تر از فروشگاه های دیگر هم به صورت عمده و هم به صورت تکی، بهترین سرم صورت ویتامین سی از برند بیوآکوا را برای خرید شما فراهم آورده است.

source

توسط bazaksara